KURUMSAL

Hayattaki Yükünüzü Hafifletmek İçin Alüminyum Kullanın.

ÜNMER PROJE YAPI firması 2016 yılında Gaziantep de inşaat alanında faaliyetlerine başlamış ve çeşitli projelere imza atmış, yine sektörümüzün yoğun olarak tüketiminin yapıldığı alüminyum profil sektörüne 2020 yılında başta kendi ihtiyaçlarını karşılamak üzere yola çıkılmış, devamında talepler doğrultusunda gerek yurt içi gerek yurt dışı hammadde ve extrüzyon profil, başta kapı; pencere, inşaat, güneş enerjisi, otomotiv ve mobilya olmak üzere, birçok alanda faaliyet gösteren alüminyum kullanıcılarına profil tedarik etmektedir. ALUMTURK PROFILE markası ile satışı yapılan tesisimizde, kapasitemiz dahilinde olan hizmetlerimiz, eloksal kaplama, statik boya, pres, cnc işleme ve punch işlemleridir. Firmamızda sadece kendi kalıp profillerimiz değil yine müşterilerimizin isteği doğrultusunda kendi profil kalıpları yapılmakta ve üretimi gerçekleştirilmektedir.

 

Profil çeşitlerimizi web sitemizdeki kataloglardan bakabilir kendi özel profilleriniz içinde bizimle irtibata geçerek fiyat alabilirsiniz. Termin ve kalitenin önemini bilen ve müşteri memnuniyetine önem veren bir anlayışla hareket eden firmamızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

KALİTE

Üretim süreci oldukça karmaşıktır ve mal girişinden itibaren paketlemeye kadar uzanan bir dizi aşamaları içerir. Her aşamada düzenli kalite kontrolü sağlanır. Ürünler yükleme aşaması bitene kadar kontrol edilir. Profillerimiz tüm sertifikalara ve gerekli diğer belgelere sahiptir.

MİSYON

Hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için farklılaştırılmış ürünler ve hizmetler sunarak müşterilerimiz için vazgeçilmez olmak.

VİZYON

Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek, ihtiyaç duyduklarında her zaman yanında olmak ve ömür boyu sürecek ilişkiler kurma.

Soru Sor, Ask Us, Fr
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hallo, wie können wir Ihnen helfen?
Hello, how can we help you?